Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0 zł

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr CNsl 3033 Comfort

Więcej widoków

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr CNsl 3033 Comfort

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 999 zł

Special Price 1 899 zł

Oblicz wysokość raty


Chłodziarko-zamrażarka CNsl 3033 marki Liebherr, o szerokości 55 cm, w klasie energetycznej A+. Pojemność użytkowa tego modelu wynosi 276 litrów.


Urządzenia Liebherr charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem ale przede wszystkim przemyślanymi, przyjaznymi dla użytkownika praktycznymi rozwiązaniami i ciągle udoskonalaną technologią. Połączenie to ma na celu zapewNieNie optymalnego i wieloletNiego komfortu użytkowania produktów.


DuoCooling


Dzięki dwóm oddzielnie regulowanym obiegom chłodniczym DuoCooling, temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można ustawić całkowicie niezależnie od siebie. Pomiędzy obiema komorami nie dochodzi do wymiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.


NoFrost


Technologia Liebherr NoFrost zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. NoFrost oznacza: nigdy więcej uciążliwego rozmrażania.


Wyposażenie


Wewnątrz komory chłodzącej znajdują się 3 szklane półki z możliwością regulacji wysokości, szklana pokrywa, półka na butelki, 2 pojemniki na warzywa i owoce oraz 4 balkoniki na drzwiach.


Model ten posiada wyświetlacz elektroniczny oraz No-Frost - system automatyczNie kontrolujący temperaturę i nie dopuszczający do powstawania szronu. Dzięki temu urządzenie jest całkowicie bezobsługowe - nie wymaga rozmrażania i znaczNie łatwiej utrzymać je w czystości.Praktyczne rozwiązania


Zamrażarka o pojemności 79 litrów, posiada 3 szuflady z przezroczystym frontem, w ciągu doby jest w staNie zamrozić 10 kg żywności. W przypadku awarii zasilania, produkty pozostaną zamrożone przez 18 godzin. Posiada technologię odpowiedzialną za obniżenie temperatury i tworzenie rezerw zimna dla zamrażania. Zaraz po zakończeniu procesu zamrażania układ SuperFrost przełączy urządzeNie z powrotem do normalnego trybu i pozwoli mu zaoszczędzić energię elektryczną.


Zamknięte ze wszystkich stron, bardzo przestronne szuflady z przezroczystym frontem zaprojektowano z myślą o łatwym i bezpiecznym wyjmowaniu. Takie udogodnienie daje możliwość przeglądania zawartości szuflad oraz stwarza idealne warunki do przechowywania mrożonek. System FrostSafe zapewnia jednolite chłodzenie powierzchni pod i nad szufladami, pozwalające na przechowywanie produktów w każdej fazie zamrożenia. Dzięki Takiemu rozwiązaniu z przechowywanych w szufladach mrożonek nie ucieka zimno, rówNież przy otwartych drzwiach urządzenia.


Dzięki zastosowaniu systemu VarioSpace można odłączyć nieużywane, puste szuflady. W ten sposób możliwe jest zmniejszenie zużycia energii nawet o 50% oraz uzyskania dużej przestrzeni nawet na największe mrożonki.


Szczegóły

Cechy ogólne

Typ urządzenia:

Lodówko-zamrażarka

NO FROST System chłodzenia lodówki

Nie

NO FROST System chłodzenia zamrażalki

Tak

Całkowita pojemność netto (l)

276

Wyświetlacz

tak

Klasa energetyczna

A+

Pojemność netto zamrażarki (l)

79

Pojemność netto chłodziarki (l)

197

Zużycie energii (kWh / 24h)

0.736

Dozownik wody

Nie

Dozownik lodu

Nie

Lodówka

Ilość półek

4

System rozmrażania chłodziarki

Automatyczne

Minibar push-pull

Nie

Zamrażarka

Liczba szuflad w zamrażarce

3

System rozmrażania zamrażarki

Automatyczne

Zdolność zamrażania (kg / 24h)

10

Pojemnik duży (Big Box)

Nie

Design

Inox

Tak

Kolor

Srebrny

Standardowe otwieranie

W prawo

Obustronny montaż drzwi

Tak

Wymiary (WxSxG cm)

180 x 55 x 62.9

Akcesoria

Uchwyt do butelek

Tak

Pojemnik na jajka

Tak

Tacka do robienia lodu

Tak

Szczegóły techniczne

Liczba kompresorów

1

Poziom hałasu (dB)

42

Wysokość

180 cm

Szerokość

55 cm

Głębokość

62.9 cm


Producent: Liebherr

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

BRAND & CLIENTS